EXCLUSIVE Agency

LUCIE BÍLA: BÍLE VÁNOCE

O PREDSTAVENÍ

Počas svojho dlhoročného pôsobenia sme stihli spoluprácu s mnohými slovenskými a českými umelcami. Celoročne pracujeme na mnohých projektoch, po celom Slovensku, kde nám naši partneri pomáhajú prinášať radosť všetkým našim návštevníkom. Sprostredkovávame aj marketingovú pôdu pre našich sponzorov, kde sa môžu prezentovať svojimi produktmi.
Najúspešnejšia česká speváčka, 20násobná zlatá slávica, Lucie Bílá, sa po pandemickom období vracia na predvianočné pódiá. Dlhé roky boli vianočné koncerty obľúbenej speváčky so slovenskými koreňmi srdcovou záležitosťou. Nie je tajomstvom, že jej otec Jozef Zaňák, pochádza z bratislavskej Petržalky. Možno aj preto má Lucie so slovenským publikom veľmi intenzívny vzťah. Jej vystúpenia bývajú pravidelne vypredané a publikum si vždy vytrvalým aplauzom vyžiada niekoľko prídavkov. Počas pandémie sa však jej tradičné vianočné turné nemohlo konať a preto sa na to tohtoročné Lucie Bílá špeciálne teší. Vystúpi v dvanástich slovenských mestách a turné vyvrcholí 16. 12. v bratislavskom NTC s Orchestrom a zborom Petra Maláska a českým chlapčenským zborom BONI PUERI. So Slovenskom sa Lucie rozlúči na druhý deň 17. 12. v Partizánskom.

Na spoločenské a firemné podujatia, plesy, oslavy a pod., Vám môžeme ponúknuť vystúpenia umelcov rôznych žánrov. Takisto zaistíme technické zabezpečenie, vrátane profesionálneho ozvučenia a osvetlenia, prípadne stavby pódia.  V spolupráci s našimi partnermi pre Vás zaistíme kompletnú realizáciu Vášho firemného podujatia. Pripravíme programy ušité na mieru, podľa Vášho želania.