Ryba v trojke

Hneď štyria protagonisti slovenského národného divadla v dobovej krimikomédii “Ryba v trojke” sú diváckou lahôdkou. Herecká legenda Mária Kráľovičová, Zdena Studénková ako ju nepoznáte a zábavná Zuzana Kocúriková sú dokonalé intrigánky, ktoré to s chlapmi vedia, a tak dávajú poriadne zabrať Jozefovi Vajdovi, ktorý ako majordomus predvádza priam kaskadérske kúsky, keď drie dňom i nocou ako kôň. Presnejšie , ako kone tri, veď naraz slúži trom dedičkám pivovaru. V rýchlom slede udalostí, každý podvádza každého a divák nestačí žasnúť nielen nad tým, čo všetko musí zvládať jediný chlap v domácnosti, ale aj nad neuveritelnou fyzickou zdatnosťou samotného Jozefa Vajdu, ktorý to všetko udýcha a ubehá a….

Skutočne napínavá komédia!

Napínavá komédia “Ryba v trojke” iba dosvedčuje, že vtedy či teraz, nebýva ľahké vyhovieť rozkazom a rozmarom žien, jedno či v dennom alebo nočnom čase. Či Vajda vydrží viac ako kôň neprezradíme – ide predsa o detektívku. Diváci majú možnosť zistiť to priamo na mieste činu.

Účinkujú: Mária Kráľovičová, Zuzana Kocúriková, Zdena Studenková, Jozef Vajda

Autor: Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmer   Réžia: Peter Mikulík   Hudba: Branislav Kostka

[gallery_lemongrid images=”4094,4095,4096,4097,4098,4099″ cell_height=”180″ space=”0″ element_id=”1506187383870-c0a138e8-9dff” template=”{“template“:“gallery_lemongrid.php“}”]

Termíny predstavení

Momentálne nie je naplánované Vami vybrané vystúpenie.

Viac podujatí v ponuke Exclusive Agency EU

Klinknutím na ‘Viac predstavení’ budete presmerovaný zoznam dostupných podujatí.